Доставка по всій Україні

просто зателефонуйте нам і ваші книги вже запаковують

ЯК ПРИДБАТИ КНИГИ

Замовлення на сайті можна зробити у будь-який зручний для вас час. Замовлення, оформлені у вихідні або святкові дні, обробляються на наступний робочий день до 14:00. Також ви можете звернутися до наших менеджерів по телефону (044)537-29-20 з понеділка до п’ятниці з 09:30 до 18:00. Доставка виконується в робочі дні.

Способи та вартість доставки

Якщо сума вашого замовлення менше 500 грн

  Курєром по Києву

«Нова пошта»

    «Укрпошта»

   Самовивіз    

35 грн + 2 % від суми замовлення

 від 35 грн + 2 % від суми замовлення

20 грн

безкоштовно

 Якщо сума вашого замовлення понад 500 грн

     Курєром по Києву         

«Нова пошта»

«Укрпошта» 

   Самовивіз    

2 % від суми замовлення

2 % від суми замовлення

  доставка за нaш рахунок

безкоштовно

Зверніть увагу! При безготівковій оплаті ви не сплачуєте 2% від суми замовлення за повернення коштів.

 Кур’єрська доставка по Києву виконується протягом 3–5 робочих днів з моменту підтвердження замовлення менеджером. Кур’єр зобов’язаний передати вам видаткову накладну, у якій вказано  вартість замовлених книг, з круглою печаткою, що засвідчує справжність документа. 
Забрати замовлення самостійно після підтвердження наявності товару менеджером можна у будь-який робочий день з 09:30 до 17:30 за адресою: м. Київ, просп. Леся Курбаса, 2-Б, тел. (044) 537-29-20.
 «Нова пошта» здійснює доставку у свої відділення, а також кур’єрську доставку по всій Україні. Термін доставки посилки у відділення –  1-2 дні. Термін доставки кур’єром по Україні – 2-3 дні. Зверніть увагу!  Посилка зберігається у відділенні «Нова пошта» не більше 5 днів, потім вона повертається відправнику. Отримуючи книги у відділенні «Нова пошта» або кур’єром служби «Нова пошта», перевіряйте наявність, стан і кількість товару. Якщо товар під час доставки зазнав технічних пошкоджень, ви можете від нього відмовитися, вказавши причину відмови у спеціальному бланку сервісу «Нова пошта». Дізнатися про місцезнаходження поштового відправлення можна тут . 

«Укрпошта» здійснює доставку у свої відділення по всій Україні. Термін доставки посилки – від 5 днів і залежить виключно від сервісу «Укрпошта». Після надходження посилки у відділення міста клієнт отримує відповідне повідомлення від «Укрпошти» на свою поштову скриньку. При отриманні посилки у відділенні необхідно мати при собі паспорт. Зверніть увагу! Посилка зберігається безкоштовно у відділенні «Укрпошти» протягом 5 днів, потім нараховується плата за кожний додатковий день зберігання. Дізнатися про місцезнаходження поштового відправлення можна тут .
«Укрпошта»  здійснює міжнародну доставку відправлень. Вартість і термін доставки розраховується індивідуально для кожної посилки й залежить від її ваги та країни-отримувача. Вартість доставки – від $ 12 (Білорусь) до $ 17 (CША). Орієнтовний термін доставки – 2-4 тижні. Після відправки товару клієнт отримує на електронну пошту штрих-код посилки, за яким можна відстежувати її рух. Допоки посилка знаходиться на території України, відстежити її можна на сайті «Укрпошта». Зверніть увагу! Доставка здійснюється лише після 100 % оплати замовлення. Доступні способи оплати для міжнародної відправки: Skrill, LiqPay, переказ на картку. При отриманні посилки додаткові кошти не стягуються.

Відправити запит

Залишись питання щодо оплати чи доставки? Бажаєте придбати велику гуртову партію книг? Пишіть нам

© Видавництво "АРІЙ"

а/с 24, проспект Леся Курбаса, 2-Б Київ, Україна, 03148
+38 (044) 537-29-20
9.30 – 18.00
info@ariy.com.ua

Підписка на новини